O produkte

DOSIAHNI HLADKO SVOJ ŠTÝL 


Každé holenie sa je cesta k sebavyjadreniu, vlastnému imidžu. Koľko ľudí, toľko štýlov, ale všetci máme niečo spoločné – oholiť sa chceme hladko, rýchlo a bezbolestne! Aj najdrsnejší muži chcú najjemnejšie oholenie. A najnežnejšie ženy vyžadujú maximálnu ostrosť. Dorco tomu rozumie už vyše polstoročia, preto patrí medzi svetových lídrov. Predáva sa v 97 krajinách, v Ázii je jednotkou. Vyskúšajte a pochopíte.DORCONALÉ HOLENIE:

Inovácie

Ako prvý na svete sme priniesli strojček, ktorý má okrem 6 čepelí z nehrdzavejúcej ocele aj jednu zarovnávaciu čepeľ na ťažko dostupné miesta. 

Anatomický dizajn

Strojčeky Dorco majú flexibilnú hlavicu pre kopírovanie každej krivky tváre. Ergonomická protišmyková rúčka dovoľuje pevný úchop a bezpečné holenie. 

Univerzálnosť 

Vďaka jednotnému dokovaciemu systému možno na ľubovoľnú rúčku nasadiť ľubovoľnú hlavicu. Slobodne si zostavte strojček podľa seba! 

Komfort

Lubrikačné pásiky rastlinnými výťažkami a vitamínom E ošetrujú pokožku a zvyšujú pocit sviežosti. BEZKONKURENČNÁ CENA: 


Nevideli ste reklamu na Dorco? V poriadku! Čo sme my ušetrili na honorároch pre športové a filmové hviezdy, to ušetríte vy pri nákupe našich prvotriednych strojčekov. Dorco vám oholí všetko, okrem vašich peňaženiek.

© dorco.sk 2015, beží na systéme sellio od vibration.sk

TND GROUP, s.r.o., Ľudovíta Fullu 3, Bratislava 841 06, +421 903 582 055, info@tndgroup.sk
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info